Aktualności

 
W 2020 roku Okręgowy Zwiazek Kolarski uzyskał wsparcie w formie powierzenia przez województwo lubelskie w wysokości 62000,00 zł.
 
W 2021 roku OZKol uzyskał wsparcie w formie powierzenia przez województwo lubelskie w  wysokości 62000,00 zł.
 
==================================================================

 Zgodnie z Decyzją Zarządu Polskiego Związku Kolarskiego z dnia 30 grudnia 2021 roku wysokość opłat na rok 2022 zostaje zmieniony.

Wniosek o wydanie licencji kolarskiej też nie ulega zmianie 

Jednocześnie informujemy, iż w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym, które odbędą się w dniach 8-9 stycznia 2022 roku w Gościęcinie (woj. opolskie) będą obowiązywały licencje na rok 2022. Nie będzie możliwości startu w zawodach na podstawie licencji z roku 2021.

Zarząd Lubelskiego Okręgowego Związku Kolarskiego informuje, że licencje będą wystawiane po wcześniejszej wpłacie kwoty za licencję na KONTO LZKol podane poniżej. Następnie potwierdzenie wpłaty oraz wniosek i zdjęcie (jeżeli po raz pierwszy wyrabiana jest licencja lub wymiana zdjęcia) należy przesłać na meila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.     –   licencje będą do odbioru w ciągu dwóch tygodni, jak podaje PZKol.

Składka członkowska dla klubu – jednorazowa opłata 250 zł.

Cennik za licencje jest niżej w załączniku.

 

W załączeniu:

wniosek o wydanie licencji:   wniosek_licencje_2022.pdf

kategorie_wiekowe_na_rok_2021.pdf

WNIOSEK NA LICENCJĘ SĘDZIEGO:

 http://serwisy.umcs.lublin.pl/marian.grudzinski/2020%20Licencja%20wniosek%20PZKol%20INNI.pdf

 

===============================

 

KONTO LUBELSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO:

SKOK im. Unii Lubelskiej: 16 7042 0009 0420 0817 6204 0001 

 ===============================

 

Chcesz mieć dobre zdjęcia na imprezie? Zgłoś się do:

DKPCYCLING

-----------------------------------------------

SYSTEMY POMIARU CZASU na imprezach sportowych:

Akces-Sport

=============================================================

Osoby towarzyszące w wyścigu kolarskim

2.2.035    Obowiązkiem organizatora jest zapewnienie, by wszystkie osoby poruszające się w kolumnie wyścigu, z wyjątkiem akredytowanych dziennikarzy i gości honorowych nie kierujących pojazdami, posiadały odpowiednie licencje. Przed rozpoczęciem wyścigu organizator musi dostarczyć Sędziemu Głównemu listę osób obecnych w kolumnie wyścigu. Lista ta powinna zawierać ich dane kontaktowe, jak również numery krajowych licencji i kody UCI.
W pojeździe ekipy musi jechać Dyrektor Sportowy posiadający licencję, który odpowiada za pojazd. W przypadku pojazdów ekip zarejestrowanych w UCI, Dyrektor Sportowy musi być zarejestrowany w UCI.

(PL) W wyścigach krajowych samochody techniczne mogą być prowadzone wyłącznie przez osoby z licencją Kierowcy/Dyrektora Sportowego/Kierownika ekipy lub Trenera.
Od roku 2019 kierowcami będą mogły być tylko osoby, które ukończą kurs Kierowcy wyścigu szosowego organizowany przez PZKol/RZKol.
 
2.2.035 bis   Podczas zawodów z cyklu WorldTour UCI posiadacz „licencji kierowcy pojazdu w wyścigach szosowych” (patrz: Art. 1.1.010, pkt. 1.8) musi także posiadać certyfikat kierowcy wydany przez UCI, zgodnie  z ustalonymi i opublikowanymi w tej sprawie wytycznymi, aby mógł być dopuszczony do kierowania pojazdem w kolumnie wyścigu. Posiadacze innych licencji nie podlegają temu wymogowi.
 
2.2.036    Osobom towarzyszącym nie wolno niczego wyrzucać z samochodów na trasę wyścigu.
 
2.2.037    Zabrania się polewania (spryskiwania) zawodników wodą z samochodów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

STATUT LUBELSKIEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO w Lublinie

=========================================================

Dane teleadresowe

Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie 
ul. Kalinowszczyzna 43, 20-201 Lublin
Tel. 81 445 01 11, Fax 81 445 01 45

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś4
W tym miesiącu474
Wszystkich22186

0 Unknown - Unknown