PROPOZYCJE OBSAD SĘDZIOWSKICH z dnia 15 czerwca 2018 roku  (składy mogą się zmienić)

Proszę o sprawdzenie obsad i w razie niemożliwości uczestnictwa w danym terminie, należy  zrobić zamianę z Kolegą/Koleżanką i poinformowanie przewodniczącego Kolegium  Sędziowskiego OZKol. Czarka Wichę meilem ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Składy sędziowskie będą uzupełniane do 9 sędziów na imprezach centralnych a na pozostałych imprezach do minimum 6. Jeżeli w wyścigu szosowym startuje jednocześnie 2 kategorie potrzeba 6 sędziów, przy trzech kategoriach 8 sędziów. W kategorii MASTERS minimum na wyścigu potrzeba 6 sędziów.

Potwierdzeniem udziału w wyścigu jest otrzymanie delegacji na daną imprezę.

KOLOREM CZERWONYM ZAZNACZONO ZMIANY

29 kwietnia PZKol
FESTIWAL Globus Lublin
28 kwietnia – 1 maja  UCI
TANDEMY Lublin i okolice
5-6 maja  PZKol
Puchar Polski Krasnobród
Zbigniew Ruzik  s. główny
Andrzej Woźniakowski s. gł.
Cezary Wicha s. gł.
Adam Kacprzak  K2 Andrzej Drabek K2
Zbigniew Ruzik  K2
Andrzej Lewandowski K3
Tadeusz Marian K3
Mirosław Krasnowiecki K3
Mieczysław Puzowski
Marian Grudziński
Marian Grudziński
Anna Kaliszewska
Grażyna Mielko
Elżbieta Wicha
Jakub Paruch
Kwaśniewska Ewelina
Mieczysław Puzowski
Maciej Mitura BIURO
 
Władysław Swół komputer
 
 
Adrian Kiernicki 
 
 
Maciej Mitura FOTO finisz
 
 
Grażyna Mielko
 
 
 
30.05 – 3.06 Zamość  PZKol
Wyścig SKOPENKO
 31.05 – 2.06 Tandemy Triathlon
Krainy wokoł Lublina
1-3 czerwca  PZKol
Parczew VUELTA
Adam Lefler  s. główny Dariusz Chanaj
Kazimierz Kwaśniewski
Jacek Popecki  K3 Agata Zamszał
Ewelina Kwaśniewska
Marian Grudziński   
Mieczysław Puzowski
Anna Kaliszewska    
Maciej Mitura BIURO     
Adrian Kiernicki    
3 sędziów z Ukrainy  
 
     
     
17 czerwca Serniki 
I ETAP Ziemia Lubartowska
14 lipca Jastków
V Wyścig Legionów
22 lipca Wilkołaz
 Memoriał Józefa KLOCA
Cezary Wicha
Anna Kaliszewska
 
Marian Grudziński 
Aleksandra Maciąg  NIE
Anna Kaliszewska
Mieczysław Puzowski
Jakub Paruch
Aleksandra Maciąg Mielko
Dariusz Chanaj   Ewelina Kwaśniewska
Anna Kaliszewska   Kazimierz Kwaśniewski
Aleksandra Maciąg   Maciej Mitura BIURO
Maciej Mitura BIURO  
 
     
     
4 sierpnia  Zamość  PZKol
Memoriał K. Kowalczyka
5 sierpnia Puławy
Kryterium Mostostalu
12 sierpnia LUBLIN 
Eliminator PP
Bogdan Loedl
Marian Grudziński Krzysztof Dymek
Andrzej Drabek
Anna Kaliszewska
Cezary Wicha
Tadeusz Marian Grażyna Mielko Dawid Sobura
Aleksandra Maciąg  NIE
Kazimierz Kwaśniewski Paruch Ewelina Kwaśniewska
Anna Kaliszewska
Aleksandra Maciąg NIE
Jakub Paruch
Marian Grudziński    
Maciej Mitura BIURO
Maciej Mitura BIURO
Maciej Mitura BIURO
     
7-8 sierpień MMM
KULIKÓW - WYSPA
18 sierpnia Michów
II etap Ziemia Lubartowska

19 sierpnia KULIKÓW
2 Memoriał POŹDZIK
Marian Grudziński
Cezary Wicha Marian Grudziński
Kazimierz Kwaśniewski Mieczysław Puzowski Anna Kaliszewska
Ewelina Kwaśniewska
Elżbieta Wicha Kazimierz Kwaśniewski
Anna Kaliszewska
Dariusz Chanaj Adrian Kiernitski
Grażyna Mielko Grażyna Mielko Grażyna Mielko 
  Aleksandra Maciąg
Maciej Mitura  BIURO
 
Maciej Mitura BIURO
 
 
 
 
     
 2 września Kock
 III etap Ziemia Lubartowska
 
 
Cezary Wicha    
Mieczysław Puzowski    
Elżbieta Wicha    
Dariusz Chanaj    
Ewelina Kwaśniewska    
Jakub Paruch    
Maciej Mitura BIURO
   
     
     

 

Najczęściej czytane

Dane teleadresowe

Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie 
ul. Kalinowszczyzna 43, 20-201 Lublin
Tel. 81 445 01 11, Fax 81 445 01 45

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś1
W tym miesiącu402
Wszystkich22009

0 Unknown - Unknown