PROPOZYCJE OBSAD SĘDZIOWSKICH w 2017 roku  (AKTUALIZACJA 14 września)

Proszę o sprawdzenie obsad i w razie niemożliwości uczestnictwa w danym terminie, należy  zrobić zamianę z Kolegą/Koleżanką i poinformowanie przewodniczącego Kolegium  Sędziowskiego OZKol. Czarka Wichę meilem ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Składy sędziowskie będą uzupełniane do 9 sędziów na imprezach centralnych a na pozostałych imprezach do minimum 6. Jeżeli w wyścigu szosowym startuje jednocześnie 2 kategorie potrzeba 6 sędziów, przy trzech kategoriach 8 sędziów. W kategorii MASTERS minimum na wyścigu potrzeba 6 sędziów.

Potwierdzeniem udziału w wyścigu jest otrzymanie delegacji na daną imprezę.

KOLOREM CZERWONYM ZAZNACZONO ZMIANY

22-23 kwietnia PP Zamość 30 kwietnia PP MTB Lublin
29.04-3.05 TANDEMY UCI
Bogdan Loedl sędzia główny
Zbigniew Ruzik  s. główny
Cezary Wicha  s. gł.
Andrzej Drabek K2
Anna Kaliszewska
Tadeusz Durdyn K2
Bogdan Koraszewski K3
Dariusz Chanaj
Marian Grudziński
Marian Grudziński s. mety
Maciej Mitura komputer
Mieczysław Puzowski
Maciej Mitura chronometr Aleksandra Maciąg
 Ewelina Kwaśniewska komp.
Władysław Swół starter
 
 
Jakub Paruch
 
 
Ewelina Kwaśniewska
 
 
Grażyna Mielko
 
 
Adrian Kiernitski UKR
 
 
 
 
 
30.05-3.06 SKOPENKO
Polska-Ukraina
11 czerwca Międzyrzec Podl.
Maraton Kresowy
16-18 czerwca Parczew
VUELTA
Mirosław Krasnowiecki s. gł.  
Kazimierz Kwaśniewski
Marian Grudziński BEZ
Ewelina Kwaśniewska
Anna Kaliszewska SĘDZIÓW
Grażyna Mielko
Wojciech Krasuski    
Maciej Mitura komp    
     
17–18 czerwca Serniki 
I i II ETAP
15 lipiec Jastków  Mistrzostwa LTC  i IV Wyścig Legionów
15-16 lipiec Memoriał 
Andrzeja Kamińskiego
Zbigniew Ruzik s. gł. Kazimierz Kwaśniewski  Anna Kaliszewska
Adam Lefler K2 Ewelina Kwaśniewska  KOMP
Maciej Mitura 
Marian Grudziński Grażyna Mielko  Aleksandra Maciąg 
Władysław Swół  KOMP   Jakub Paruch
Dariusz Chanaj     
Mieczysław Puzowski    
     
29 lipca Chełm
Maraton Kresowy
30 lipca Janów gm. Chełm
Maraton Kresowy
5-6 sierpnia LUBLIN 
Eliminator PP
 
Maciej Mitura
Maciej Mitura
Dawid Sobura s. gł.
Aleksandra Maciąg
Jakub Paruch Krzysztof Dymek K2
 
  Cezary Wicha K3
 
  Maciej Mitura
 
  Aleksandra Maciąg
    Anna Kaliszewska
     
16-17 sierpień MMM
Zamość i okolice
19 sierpnia Michów 
III etap Lubartów
20 sierpnia KULIKÓW 
Mistrz. Woj. Lubelskiego
Marian Grudziński
Cezary Wicha
Władysław Swół
Kazimierz Kwaśniewski
Władysław Swół KOMP
Marian Grudziński
Grażyna Mielko Dariusz Chanaj
Maciej Mitura  FOTOfinisz
Ewelina Kwaśniewska Maciej Mitura FOTOfinisz
Anna Kaliszewska
Anna Kaliszewska Mieczysław Puzowski
Grażyna Mielko
  Elżbieta Wicha Jakub Paruch
  Jakub Paruch  
     
 3 września KRAŚNIK
 ATOL BIKE MTB
3 września Kock
 IV etap Lubartów
 17 września WILKOŁAZ 
Memoriał KLOCA
Aleksandra Maciąg
Cezary Wicha Władysław Swół s. gł.
Grażyna Mielko
Władysław Swół  KOMP
Aleksandra Maciąg
Ewelina Kwaśniewska
Dariusz Chanaj - Elżbieta Wicha Kazimierz Kwaśniewski
  Mieczysław Puzowski Grażyna Mielko
  K. Kwaśniewski – Kaliszewska
Ewelina Kwaśniewska komp
  Maciej Mitura - M. Grudziński  
  Paruch-Kaliszewska-Paruch  
     
 24 września Janów
koło Chełma
 
O DĘBOWY LAUR
Janowska Pętla

 30 września
GARBÓW

Jazda ind na czas MASTERS
 
Marian Grudziński PZKOL Masters  
Mieczysław Puzowski PZKOL Masters  
Anna Kaliszewska    
     
     
     
     
     
     
     
     
8 PAŹDZIERNIKA przełaj
ORLEN PP I SERIA
 "Godzina w Piekle" - Lublin
   PAŹDZIERNIKA
O DĘBOWY LAUR
 Dawid Sobura  s. gł.    
 Józef Sobura
   
 Marek Chanaj
   
 Marian Grudziński s. mety
   
 Mieczysław Puzowski chron
   
 Maciej Mitura
   
 Aleksandra Maciąg
   
     

 

Dane teleadresowe

Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie 
ul. Kalinowszczyzna 43, 20-201 Lublin
Tel. 81 445 01 11, Fax 81 445 01 45

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś1
W tym miesiącu312
Wszystkich21845

0 Unknown - Unknown