WAŻNE DLA ZAWODNIKÓW STARTUJĄCYCH W WYŚCIGACH PRZEŁAJOWYCH OD STYCZNIA 2019 ROKU

Uruchomiony został program SInKo do wystawiania licencji dla wszystkich RZKol-i, i juz można przysyłać wnioski o licencje na 2019 rok. IM SZYBCIEJ, TYM LEPIEJ, BO OBECNIE MAMY OKRES ŚWIĄTECZNY, A PIERWSZY WYŚCIG PRZEŁAJOWY JUZ 5 STYCZNIA 2019 ROKU W KUROWIE, CZASU JEST BARDZO MAŁO!

Informacja jest ważna przede wszystkim dla „przełajowców”, którzy mają obecnie priorytetowe podejście do licencji gdyż już 5 STYCZNIA 2019 ROKU mają wyścig przełajowy w KUROWIE, a tydzień później są Mistrzostwa Polski, na obie te imprezy wymagane są już nowe licencje.

- do czasu ostatecznej decyzji PZKol-u co do kategorii Cyklosport – została zablokowana możliwość wystawiania licencji dla kategorii Cyklosport – więcej szczegółów w PZKol-u.

- zgodnie z decyzją Zarządu PZKol-u od roku 2019 zawodnik może mieć przez cały rok tylko licencję jednej kategorii. Zmiany kategorii w trakcie sezonu zarówno w jednym okręgu jak i pomiędzy okręgami są zabronione. System będzie o tym informował, ale pozwoli wystawić taką licencję (aby umożliwić np. naprawianie pomyłek), jednak każdorazowa zmiana będzie raportowana do PZKol-u.

====================================

Najczęściej czytane

Dane teleadresowe

Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie 
ul. Kalinowszczyzna 43, 20-201 Lublin
Tel. 81 445 01 11, Fax 81 445 01 45

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś9
W tym miesiącu617
Wszystkich22258

0 Unknown - Unknown